Ένα νέο τραγούδι κυκλοφόρησε ο Ηλίας Βρεττός, που αυτό το διάστημα πραγματοποιεί τις εμφανίσεις του στο νυχτερινο κέντρο “Άνοδος” με τίτλο “Να μείνεις για πάντα” και αναμένεται είναι από τα δυνατά κομμάτια του φετινού χειμώνα.
Ο Ηλίας Βρέττος συνεχίζει να παρουσιάζει στο κοινό πολύ καλά κομμάτια αυτό το κομμάτι έρχεται μετά τις δυο μεγάλες επιτυχίες του “κορόνα – γράμματα” και ” τι δεν καταλαβένεις“. Οι στίχοι του τραγουδιού είναι της Έλενας Μαρράς και η μουσική του Κώστα Μηλιωτάκη και κυκλοφόρησε από την Universal Music. Να θυμήσουμε ότι οι εμφανίσεις του τραγουδιστή γίνονται στο “anodos” μαζί με τους Γιαννιάς – Πιερίδη – Σάλτη.