Ο Χρήστος Μενιδιάτης και η Στέλλα Καλλή μας υποδέχονται την Πέμπτη 11 Ιουνίου στο Massroom Poolside Club σε ένα μοναδικό πάρτυ που διοργανώνεται υπό την αιγίδα του Λάμψη 92,3.
Ο Χρήστος Μενιδιάτης και η Στέλλα Καλλή δύο νεαροί λαικοί καλλιτέχνες είναι έτοιμοι αυτή την Πέμπτη να προσφέρουν μια βραδιά μοναδικής διασκέδασης στο Massroom Poolside Club!
Ο Χρήστος Μενιδιάτης και η Στέλλα Καλλή συνεργάστηκαν την χρονιά που μας πέρασε στην πίστα του VOX μαζί με τον Χρήστο Χολίδη που αυτή την περίοδο εμφανίζεται στο Frangelico με το Χρήστο Μενιδιάτη.