Στο Teatro music hall επιστρέφουν ξανά μετά απο τις περσυνές απόλυτα επιτυχημένες εμφανίσεις τους το σχήμα Παολα – Παντελίδης και στο πλαισιο της επερχόμενης έναρξης των εμφανίσεων τους κυκλοφόρησε μια ιδιαίτερη αφισα του σχήματος.
Η Πάολα σεξυ και ανανεωμενη στην καλύτερη περίοδο της καριέρας της με το τελευταιο της τραγούδι ” Τελειωμένες καταστάσεις ” να έχει γινει απο τα αγαπημένα κομμάτια του κόσμου, ο Παντελής Παντελίδης που “ Ονειρο ζει ” στα καλυτερα του με την καριέρα του να έχει παρει την ανηφορα και να μην σταματάει μαζί με την εκρηκτική Τάμτα και το Σταν , δένουν το λαϊκο με το ποπ τραγούδι και μας υπόσχονται έναν μαγευτικό χειμώνα γεμάτο εκπλήξεις.
Δείτε την αφίσα: